Lista aktualności Lista aktualności

Wyróżnienie dla Nadleśnictwa Kaczory.

Gmina Wyrzysk wyróżniła Nadleśnictwo Kaczory za współpracę przy organizowaniu imprez sportowych.

          W dniu 03 marca 2018 roku w hali widowiskowej przy Szkole Podstawowej w Wyrzysku odbyła się Gala Sportu. Gospodarzem gali była Burmistrz Wyrzyska Pani Bogusława Jagodzińska. Podziękowania w formie wyróżnienia przypadły między innymi Nadleśnictwu Kaczory, które reprezentowane było przez Leśniczgo Leśnictwa Zielonagóra Pana Zbigniewa Kulawika.
          Owocna współpraca Nadleśnictwem Kaczory z Ośrodkiem Sportu i Rekreacji Gminy Wyrzysk trwa już od dłuższego czasu. Wsród wspólnie zorganizowanych imprez sportowych można wymienić między innymi  "Cztery Pory Roku - Dębowa Góra", "Wyrzysk MTB", "Biegniemy dla orkiestry na Dębową". Wszytkie tego rodzaju imprezy związane są z promowaniem zdrowego trybu życia, sportu, rekreacji i turystyki na obszarze Gminy Wyrzysk i Nadleśnictwa Kaczory. Nadleśnictwo Kaczory stara się aby w nie tylko młodym pokoleniu zaszczepić zamiłowanie do natury,  zaznajamiając ją z przyrodą i pięknem okolicznych terenów poprzez sport, turystykę czy rekreację. Służyć temu mają między innymi współorganizowane przez Gminę Wyrzysk i Nadleśnictwo Kaczory takie jak właśnie te wyżej wymienione imprezy sportowe, które odbywają się w masywie Dębowej Góry - góry która zachwyca o każdej porze roku.

          Więcej informacji na temat Gali Sportu znajdą Państwo na stronie: http://www.osirwyrzysk.pl/2018/03/gala-sportu-gmina-wyrzysk-2017/